Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Horal ví, kam složit hlavu

Ať hledáte komfortní a útulně zařízený pokoj, rodinný apartmán nebo velkou cimru pro partu kamarádů, zkuste to nejdřív u nás. V zimě se můžete těšit na moderní bydlení se skvělým nástupem do hor i šikovnou zkratkou přímo do pivovaru.

Rezervace ubytování na telefonu +420 739 004 499 nebo emailem hotel@pivovartrautenberk.cz

Recepce v provozu po – ne 9.30 – 17.00 (nebudeme-li reagovat na telefonát, prosím pošlete e-mail)

Check-in je od 16.00 hod. a check-out do 10.00 hod.

Pokoje: 4x 8lůžko, 3x 7lůžko, 1x 6lůžko, 8x 5lůžko, 5x 4lůžko (celkem 21 pokojů, některé z nich jsou mezonetové).

Na pokojích jsou k dispozici ručníky a lůžkoviny, ale pokoje nejsou povlečené (v on-line rezervaci lze doobjednat povléknutí postelí za 50 Kč / postel).

V ceně pokoje je zahrnuta snídaně. Jednou za pobyt pokoj může využít finskou saunu na 90 min (po dobu nouzového stavu je sauna mimo provoz). Pro hosty je rovněž přístupná rozlehlá herna s hračkami. K dispozici je WiFi zdarma.

Pobyt se zvířaty není možný.

V ceně není zahrnutý ubytovací poplatek, který činí 20 Kč / osoba a noc.

Spacákovna: s kapacitou cca 20 osob (mezonetová místnost s kobercem, WC a koupelnou). Ve spacákovně máme k dispozici molitanové matrace. V ceně je snídaně. Sauna je za poplatek 150 Kč /osoba na 90 min. K dispozici je WiFi zdarma.

Parkování: vlastní parkoviště nemáme, parkovat svá vozidla můžete na obecních parkovištích. Aktuální ceník na stránkách obce Malá Úpa. https://malaupa.cz/sluzby/parkovani/

Restaurace: všem našim hostům doporučujeme rezervovat stůl, zvláště o víkendech je restaurace velmi vytížená a bez rezervace našim hostům nemůžeme stůl zaručit. Můžete tak učinit na tel.čísle: 733 746 444.

Fotogalerie

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.