Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Horal si pivo Trautenberk vždycky najde

Na čepu ho mají již ve více než deseti boudách nejen v Malé Úpě, ale také v Janských Lázních, na Černé hoře a na dalších místech republiky. Inspirujte se, až budete plánovat své trasy, abyste věděli, kde se nejlépe občerstvíte.

SKiMU House

Je to doma! Hned pod sjezdovkou Pomezky, v designové horské restauraci si můžete pivo Trautenberk dát ke snídani, obědu, svačině i večeři. Z proskleného interiéru i z terasy se pak už na sjezdovku můžete jenom dívat a dívat.
www.skimu.cz 

Renerovky 

Dvě horské boudy se stejným jménem leží pouhých 200 metrů od sebe. Obě jsou pod sjezdovkou U Kostela, v sousedství vleku. Stará Renerovka je rustikální chalupa s roubenou světnicí a kachlovými kamny, nová Renerovka 93 má krásný design a parametry horského hotelu. Trautenberk si dáte tam i tam.

Permoník

Jestli někam jezdí děti, tak sem. Rodinný penzion s velkou hernou, animačním programem a vlastní lyžařskou školou je dětí plný po celý rok. Ideální – děti mají Krtečka, dospělí Trautenberka.

Chata Moravanka

Na Moravanku se dívá každý, kdo jede na vleku sjezdovky U kostela. Ještě zajímavější ale je, že přímo kolem chalupy vede i udržovaná běžkařská trasa. Zastavit se právě tady je vám prostě souzeno.

Restaurant Café Zátiší

RESTAURANT CAFÉ ZÁTIŠÍ se nachází v příjemném a klidném prostředí v blízkosti Kunratického lesa. Nabízíme klidné posezení v moderní nekuřácké restauraci se zahrádkou s výhledem do parku, vhodná nejen pro rodiny s dětmi. Nabízíme cenově dostupné menu české a mezinárodní kuchyně vždy připravované z čerstvých a kvalitních surovin, domácí dezerty a lahodnou kávu dováženou z dalekého Terstu.

Hotel Start Špindlerův Mlýn

Jsme skvělou volbou pro rodiny s dětmi a ideální základnou pro aktivní dovolenou v Krkonoších. Nabízíme ubytování ve Špindlerově Mlýně v klidné lokalitě přímo nad centrem. Vaše děti si mohou hrát na venkovním dětském hřišti nebo v dětském koutku a Vy můžete relaxovat s Trautenberkem. Pokud kolem pouze procházíte, zastavte se.

Café Mezzanine Brno

První kavárna v České Republice, která získala prestižní ocenění Espresso Italiano – Locale Abilitato. Přijďte si vychutnat pravé italské espresso! Nekuřácká bezbariérová kavárna s přesahem do kuřáckého absintového klubu Absenter. Samozřejmostí jsou i vybraná moravská a portugalská vína a točené pivo včetně pivních speciálů.

Pipca

Bistro Pipca se nachází v nově vznikající „gastro“ čtvrti v ulici Milady Horákové v Praze na Letné. Hlavní roli zde hraje kuře – pipca a způsob jeho přípravy: grill zvaný rotisserie tvoří díky své velikosti a nepřehlédnutelném designu srdce podniku.

Celé bistro je jedním prostorem, ve kterém kuchyni odděluje pouze pracovní plocha. Zraku ani sluchu není nic utajeno a tak vzniká skvělá interakce mezi hostem a kuchaři.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.