Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Horal ví, kam složit hlavu

Ať hledáte komfortní a útulně zařízený pokoj, rodinný apartmán nebo velkou cimru pro partu kamarádů, zkuste to nejdřív u nás. V zimě se můžete těšit na moderní bydlení se skvělým nástupem do hor i šikovnou zkratkou přímo do pivovaru.

Rezervace ubytování na telefonu +420 739 004 499 nebo emailem hotel@pivovartrautenberk.cz

Recepce v provozu po – ne 9.30 – 17.00

Check-in je od 16.00 hod. a check-out do 10.00 hod.

Pokoje: 4x 8lůžko, 3x 7lůžko, 1x 6lůžko, 8x 5lůžko, 5x 4lůžko (celkem 21 pokojů, některé z nich jsou mezonetové). Na pokojích jsou k dispozici ručníky a lůžkoviny (v on-line rezervaci lze doobjednat povléknutí postelí za 40 Kč / postel). V ceně pokoje je zahrnuta snídaně a městské poplatky. Jednou za pobyt pokoj může využít finskou saunu na 90 min. Pro hosty je rovněž přístupná rozlehlá herna s hračkami a pingpongovým stolem. K dispozici je WiFi zdarma.

Pobyt se zvířaty není možný.

Spacákovna: s kapacitou cca 20 osob (mezonetová místnost s kobercem, WC a koupelnou). Ve spacákovně máme k dispozici molitanové matrace. V ceně je snídaně a městské poplatky. Sauna je za poplatek 150 Kč /osoba na 90 min. K dispozici je WiFi zdarma.

Parkování: vlastní parkoviště nemáme, parkovat svá vozidla můžete na obecních parkovištích, v zimní sezóně za 100 Kč a v letní za 50 Kč na den a jedno vozidlo. PARKOVIŠTĚ ZA PIVOVAREM NENÍ URČENO PRO HOSTY.

Restaurace: všem našim hostům doporučujeme rezervovat stůl, zvláště o víkendech je restaurace velmi vytížená a bez rezervace našim hostům nemůžeme stůl zaručit.

Fotogalerie

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.