Want create site? With Free visual composer you can do it easy.

Oslavy a firemní akce

Plánujete rodinnou oslavu, svatební hostinu nebo třeba firemní teambuilding? Zavítejte do Malé Úpy a okořeňte si pobyt řízným pivem Trautenberk. Kromě osvěžujícího piva vás čeká malebná příroda, výborné jídlo a pohodová atmosféra pivovaru.

Pivo jako křen

Vychutnáte si osvěžující řízné pivo bez pasterizace a filtrování. Do stálé nabídky, která zahrnuje spodně kvašený ležák Trautenberk 11, polotmavý speciál Trautenberk 13 a svrchně kvašený speciál Trautenberk 14 APA, zařazujeme i pivní novinky a nabídku pravidelně obměňujeme. Pokud se k nám budete chtít po roce vrátit na další akci, bude na vás čekat pivní speciál, který jste ještě nikdy neochutnali.

Výborné jídlo

Z pivovarské restaurace s denním menu i stálou nabídkou se vám nebude chtít odcházet. Čekají na vás speciality i české klasiky, jako je svíčková na smetaně, hovězí tatarák, vepřové koleno, pomalu pečená žebra nebo pivovarský guláš Trautenberk.

Zábava po celý den

Do svého programu můžete zařadit i prohlídku pivovaru s ochutnávkou, lyžování, procházky po okolí nebo pořádný výšlap do hor.

Ubytování

Pokud si chcete užívat oslavu až do pozdních hodin, můžete u nás složit hlavu. Podle počtu osob vám nabídneme útulný pokoj, rodinný apartmán nebo velkou cimru pro partu kamarádů.

Zarezervujte si termín akce přes formulář, napište nám e-mail nebo zavolejte.

Kontaktní formulářDid you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.